Bleacher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleacher RPG

En gelişmiş Bleach Rp sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)

2 posters
YazarMesaj
narutohell

narutohell

Gerçek Adınız : Uğurcan

Kişi sayfası
Karakter Adı: Uchiha İchisuke
Tür: Arrancar
Rp Yaşı: 16

Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Empty
MesajKonu: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:43 am

İchisuke ve Keiko yürümektedir.Sonra İchisuke "dur buralardaydı." dedi ve bir ara sokağa saptı ve bir evin kapısını keserek içeri girdi sonra kılıcını kınına geri soktu. Yerde bir kapak vardı o kapağı açtı içerde taze olan herşey vardı tüm güzel yemekler içerde doluydu. Önce İchiruto oturmasını gösterdi Keiko'ya ve önüne Ramen , Onigiri ve benzeri bir çok şey koydu sonrada Sake koydu iki bardağa ve "İşte burası benim restaurantım umarım yemekleri beğenirsin. dedi ve yemeye başladılar bir yandan konuşup bir yandan yediler...
http://narutohell.webs.com
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 5:15 pm

Keiko ramenini yerken;
-Bana bunları nereden bulduğunu söyle...
dedi İchisuke'yi süzerek.Sonra dirseğini masaya koydu ve;
-Bu kadar taze birşeyini nerden buldun?..
diye sordu...
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:14 am

Eee... Gizli bağlantılarım var diyelim. dedi.
Sonra sırıttı ve ona doğru yaklaşıp gülümsedi bişey diyecek gibi oldu ama çekindi sonra geri yaslanıp Keiko'nun yemesini izledi. İçinden çok şirin dedi.
Çok güzel göğüs-...(bir anda kafasını iki yana sallar ve kendine gelmeye çalışır.) pardon gözlerin var.
Seni seviyorum.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:25 am

Keiko İchisuke'ye baktı.
-Ah sahimi?...Konuyu saptırmamanı sevdim...Öylelerine gıcık olurum...
dedi ve gülümsedi hafifçe(tam gülümsediğini göreniniz varmıxD)
-Biliyormusun?Sanırım bende seni seviyorum...
dei hiç istifini bozmadan.Gayet rahattı.Çoğu insanların yaptığı gibi çaekingen çekingen davranmıyordu,ne düşünüyorsa söylüyordu...İşte bu yüzden rahattı.Sonra tekrar deminki gibi dirseğini masaya koyarak kaseyi bir eliyle tuttu ve konuşurken sallamaya başladı.FBI ajanı gibi baktı İchisuke'ye;
-Gizli bağlantıların kim?Doğru söyle,ben anlarım...
dedi johny bravo tarzında...Sonra biran duraksadı.
-Aaah,konuyu dağıttım...Herneyse,pekala...Ya şimdi?
diye sordu İchisuke'ye...Sakesini alarak yudumlamaya devam etti...
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:33 am

İchisuke iyice rahatladı ve sevindi ama bunu dışına hiç göstermedi son derece soğuk kanlılıkla
Bağlantılarımı salla önemli kişiler değiller.
Dedi ve Keiko'ya içmede eşlik etti ilerliyen dakikalarda iyice sıcak hissedince bildiğiniz Sasuke tarzı kollarını gömleğinden çıkardı ve gömleği aşağı doğru sarktı ama pantolonuna bağlı olduğundan yere düşmedi.
Çok güzelsin Keiko dedi.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:40 am

Keiko uzun süredir ilk defa kızardığını hissetti.Sakeyi püskürtmek üzereydi.Zorlukla yuktundu.İlk ne diyeceğini bilemedi.İlk önce güldü.İçinden "Hadi oradan.." demek geçiyordu...
-Aahmmm...Sahi mi?Eheh...Eehhmm...Böyle düşünmene sevindim...
dedi ve sakesini kafasına dikti.Bardaktaki son sake damlasına kadar içtikten sonra beyninin uğuştuğunu hissetti.O anda bardağı sertçe masaya koydu ve ayağa kalkarak;
-Sende çok yakışıklısın...
dedi...Sonra sakinleşerek tekrar yerine oturdu...Parmaklarını birleştirerek;
-Bunu böyle söylemeyi tercih ettim...
dedi ve boğazını temizleyerek;
-Ihım ıhım...Evet...Nerede kalmıştık...
dedi ichisuke'ye...Sonra ramen'i görünce gülümsedi ve "Ah,evett!!!..." ifadesiyle bakarak ramen'i aldı ve tekrar yemeye başladı...
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 2:48 am

İchisuke iyice başının ağrıdığını düşündü ve artık saatte geç oldu diye düşünüp. Ayağa kalkıp Keiko'nun yanına gitti ve onun yanağına bir öpücük kondurdu sonra Keiko'ya bakarak
Pardon ama işim var sana sonra açıklarım ben gidiyorum sende çıkışı biliyorsun. Sonra seni evinden alırım görüşürüz hoşçakal. dedi ve ambardan çıktı. Evinin yolunu tuttu. Evine gidince başının iyice ağrıdığını hissetti ve odasında bulunan ilacı aldı bu ilaç çok zor bulunuyordu. Parayla değil bir karşılık sonucu veriliyordu ve tamamen yasal olmuyan bir ilaçtı o yüzden Keiko'ya söylememişti ve sonra yatağına yattı.(bunları evime yazmam lazımdı ama daha evimi açmadım o yüzden sonra editlerim.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:13 pm

Keiko daha ne olduğunu anlamadan İchisuke gitmişti.Çıkışı biliyordu,ama bu rameni birdaha bulamayacağınıda biliyordu...Rameni bitince eline bir şişe sake alıp ambarı gezmeye başladı.Bir süre sonra tamamen kaybolmuş gibi hissetti.En sonunda çıkışı bulunca rahatladı.Elindeki bitmiş sake şişesini bıraktı ve başka bir tane sake şişesi alarak bir kasede miso çorbasıyla ambardan çıktı...xD
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 4:22 pm

Out:XD YuhXD kız ambardan çıkmak bilmiyo bi soktuk yağmalayıp gittiXD
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 9:25 pm

Ahah!...Öyle olsun lan bi göz attık!...Aldığımız bi sake bi miso çorbasıydı!...Misoyu çuvalla almadım herhalde önüme koyduğun kaseyi aldım...xD
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)   Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 9:27 pm

Ayrıca 5 harf kuralı die bişi var...-.- ona uymak için yaptım-.-"

Gizli ambar.(ne alakaysa gizlilikle XD eheh)
1 sayfadaki 1 sayfası