Bleacher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleacher RPG

En gelişmiş Bleach Rp sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

___Yoite___

5 posters
YazarMesaj
Yoite
Bounto
Bounto
Yoite

Kişi sayfası
Karakter Adı: Yoite
Tür: Bounto
Rp Yaşı: 250-18 yaşında gözüküyo

___Yoite___ Empty
MesajKonu: ___Yoite___   ___Yoite___ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 1:42 pm

Bilinmeyen zamandaki karanlık gecede,sessizliği hafif ve hızlı ayak sesleri bozdu.Uzaktan bakınca ayak seslerinin sahibi sadece bulanık bir şekilde gözüküyordu.Sadece bir siluet olarak...Etraf garip garip yapılarla doluydu.Öyle gariptiler ki ne oldukları belli olmuyordu.Sadece eğri büğrü şekillerden olşan korkunk yapılar.Derken aniden yağmur yapmaya başladı.Ama bütün bunlar koşan kişiyi durdurmadı,aksine hızlandırdı.Çevresindeki hiç bir şeye dikkat etmiyormuş gibiydi.Tek yaptığı koşmaktı nedeni belirsiz olsa da.

Karanlığın içinden bir çift ayak sesi daha duyuldu.Ama bu sesler önceki gibi aceleci değildi.Ayak seslerinin sahibi gayet rahat bir tavırla,sakin sakin yürüyordu.Yüzünde ise sanki avını izleyen bir yırtıcın ifadesi vardı.
"Buldum seni.."dedi korkunç bir sesle.Sesinde garip bir şey vardı.Anlaşılamayan bir şey."Artık kaçamazsın".Pis bi şekilde gülümsedi.Gülümsemesi hayra alamet değildi,hiç bir zaman olmamıştı ve hiç bir zaman da olmayacaktı.O Avcı'ydu.Gülümsediği zaman birilerinin başına mutlaka kötü bir şeyler gelirdi,kesinlikle...Yavaşça durdu ve varlığını hissedilemez hale getirdi,avının artık onu farketmemesi için.İşe yarayacağından emindi,herzaman işe yaramıştı.Nitekim öyle de oldu.
Kaçan insan aniden durdu.Ürkek bir şekilde etrafına bakındı.Kalbi korkuyla dolmuştu.Şimdiye kadar hiç hissetmediği bir korkuyla.Bu duygularla etrafına bakınıyor,sanki bir şeyden emin olmak istiyor gibiydi.Evet artık emindi,Kurtulmuştu!Sevinç içinde bir köşeye sindi."Kurtuldum,kurtuldum,kurtuldum,kurtuldum...."Sadece bunları söylüyordu.Gerçekten kurtulduğunu,eski hayatına geri dönebileceğini düşünüyordu.KAlbini kaplayan korku ve ümitsizliğin yakında kaybolacağını düşünüyordu...Halbuki ne kadar da yanılıyordu.O,çoktan yakalanmıştı.Çoktan kayıptı...Onun için kurtuluş yoktu..
Kurtulduğunu düşünerek Tanrı'ya dua ediyordu.Hem dua ediyor hem de ağlıyordu.Yüzü yaşadığı şeylerden dolayı allak bullak görünüyordu ama genede mutluydu ve gene de dua ediyordu."Tanrım,teşekkürler,teşekkürler,teşekkürler...."Yaşlı gözlerle ve boğuk bir sesle söylediği bu şeyler Avcı2yı daha da heycanlandırdı.Gülümseme si daha da arttı.Artık avının tam önündeydi.Artık onun korkusundan daha fazla zevk alabilirdi.Evet yapacaktı.Bu duygularla varlığını ortaya çıkardı ve"Tanrı'ya boşuna teşekkür ediyorsun."dedi
Adamın yüzü tekrar allak bullak oldu.KAlbindeki kordu alevlenmişti.Yeniden...
"Neden...neden bunu yapıyorsun...BEN SANA NE YAPTIIMM!!''diyebildi sadece.Bu zavallı haliyle ve korku dolu yüreğiyle ancak bunları söyleyebilmişti.Bu söylediklerikalbindeki drin korkunun bir ifadesiydi.Avcı,avına ifadesiz bir suratla baktı.İfadesiz ve kayıtsız..."Var olman yeterli bir sebeb...Beni tiksindiriyorsunuz.Hepiniz..."avın gözleri korkuyla açıldı.Avcı elini kaldırdı ve...
Uzaktan birinin acı dolu çığlığı duyuldu.

Lal Mirch
Bounto
Bounto
Lal Mirch

Kişi sayfası
Karakter Adı: Lal Mirch
Rp Yaşı: 916-24 yaşında gözükmekte

___Yoite___ Empty
MesajKonu: Geri: ___Yoite___   ___Yoite___ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 1:55 pm

Çok nadir olarak klavyeden kaynaklanan hatalar gördüm.Bunun yanı sıra akıcı ve güzel bir rp olmuş.
Adminlre ne der bilemem ama Bounto sınıfı yok öyle fazla sanırsam.Galiba benim grubumdaki 10 bountodan biri olucaksın
Akhito 'Scout' Souichiro
Shinigami
Shinigami
Akhito 'Scout' Souichiro

Gerçek Adınız : Süley-Man Kenobi

Kişi sayfası
Karakter Adı: Akh,to Souichiro
Tür: Shinigami
Rp Yaşı: Görünen:26

___Yoite___ Empty
MesajKonu: Geri: ___Yoite___   ___Yoite___ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 2:47 pm

Renginle ilgili eleştiri alabilirsin...Zaten başka bir şeyini de eleştirecek yok...
Lal Mirch
Bounto
Bounto
Lal Mirch

Kişi sayfası

___Yoite___ Empty
MesajKonu: Geri: ___Yoite___   ___Yoite___ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 2:50 pm

AAAA EVEET nerde o renk eleştirmeni gelse ya buraya xD
Simca
Arrancar
Arrancar
Simca

___Yoite___ Empty
MesajKonu: Geri: ___Yoite___   ___Yoite___ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 2:54 pm

Kurgunu pek anlayabildiğimi söyleyemem doğrusu. Arada bir kaç yazım hatasına rastladım ama onlar da gözden kaçabilecek şeyler, canını sıkma Wink renklendirmen çok güzel olmuş! Betimlemelerini çok sevdim doğrusu. Olay akıcı ve anlatımın; olayın heyecanını hissettiriyor. Lal Mirch'in kurduğu takımdan biri olabilirsin Wink
Lal Mirch
Bounto
Bounto
Lal Mirch

Kişi sayfası

___Yoite___ Empty
MesajKonu: Geri: ___Yoite___   ___Yoite___ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 2:56 pm

Dostum xD 2 numaralı bountomsun benim xD
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami
Ayame Sakura

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

___Yoite___ Empty
MesajKonu: Geri: ___Yoite___   ___Yoite___ Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:24 pm

Kaç tane 2 numaralı bounto var? Colonello da 2 numaralı değilmi?Daha demin tekrar hepsini gözden geçirirken rastladım...Kim 2?
http://crazytown.yetkinforum.com/ giriosun ve üye oluosun!xDbakt

___Yoite___
1 sayfadaki 1 sayfası