Bleacher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleacher RPG

En gelişmiş Bleach Rp sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Keiko Hamasaki

4 posters
YazarMesaj
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 2:48 am

Normal bildiğin bi arrancar evi işte^^ resim bulunca koyucamxD
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 12:58 am

Keiko evine girip kapıyı ayağıyla kapattı.Odasına gidip İchisuke'yi yatağa yatırdı.Uyanmasını beklerken keiko'da dışarıdan gökyüzüne bakıyordu.Gerçi bakılacak birşey yoktu,değişen birşeyde yoktu...Sadece karanlık,ortaya oturtulmuş gibi duran bir ay,ve aşağısındada,bir çöl...İç geçirirken yere uzandı ve tekrar izlemeye devam etti...İçerden sesler gelince hayıflanarak ayağa kalktı.İchisuke hala yatıyordu.Emin olmak için kolunu dürttü;
-Uyanık mısın?...
dedi kısık bir sesle...Hiç sanmıyordu,ama kendine geliyor gibiydi...
narutohell

narutohell

Gerçek Adınız : Uğurcan

Kişi sayfası
Karakter Adı: Uchiha İchisuke
Tür: Arrancar
Rp Yaşı: 16

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:12 am

İchisuke gözlerini aralar ve başında Keiko'yu görür.Buna biraz sevinir. Sonra eli direk kınına gitti ve katanasını yokladı orda olduğunu anlayınca rahatladı ve Keiko'a gülümsedi.
Hgoh!(diye tıksırdı.)Ben neredeyim?
dedi ve odayı gözüyle yokladı. Oda kız odası gibi duruyordu. Etrafa iyice baktı ve hala gece olduğunu anladı.Keiko nerede olduğunu söyleyince.
Keiko teşekkür ederim. Ama gidebilirim.
dedi. Ve yataktan kalkmaya çalıştı kendini zorladı ve biraz kalktı ama yine olmadı ve Keikoya tutundu.
http://narutohell.webs.com
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:18 am

Keiko gözlerini devirdi.
-Bu halinle nereye gittiğini sanıyorsun?
diye sordu kollarını kavuşturarak.Ama hala kalkmaya çalışınca kendisine tutunduğu koluna çevirince kendini geriye doğru attı...
-Hiçbiryere gidemezsin...İyileşince zaten gitmek zorunda kalacaksın...
dedi ifadesizce yatağa düzgünce yatırarak...
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:23 am

Cidden yürüyecek hali bile olmadığını anlıyınca İchisuke Keiko'a baktı.
En azından beni eve götürebilir misin? Orada sana rahatsızlık vermişte olmam ve benden başka işlerinde var ayakbağı olmıyım.
Dedi ve Keiko'a el uzattı. Hala kendi kendine bu nasıl oldu neden bayıldım diye sorarken bir yandan da iyiki bayılmışım böyle güzel bir kızın evine geldim nede olsa dedi. İyice halsizliği gitmeye başlamıştı bile.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:32 am

Keiko İchisuke'nin elini itti...
-Ben götüremem...Kusura bakma...Gidebiliyorsan git...Ama sanırım kalıyorsun...İyileşince kendin gidersin...
dedi ve ilerlerken aklına birşey gelmiş gibi sağ elini omuz hizasına getirerek işaret parmağını kaldırdı ve olduğu yerde dönerek İchisuke'ye baktı..
-İstediğin birşey var mı?
diye sordu işaret parmağını ichisuke'ye yönelterek...
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:40 am

İchisuke biraz sıkkın bir ifadeyle biraz baktı ve onu süzdü sonra
Var. Biraz su ve başımın ağrısı için aspirin verebilir misin? Birde ...
içinden düşünür ve sonra vazgeçer.
Tamam sadece bu kadar getirirsen sevinirim tabi onuda bana getirtmezsen heheh.
Diye sırıttı ve göz kırptı. Bu iyilikler içinde sonunda büyük bir teşekkür etmem gerekicek sanırsam.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:58 am

Keiko hafifçe gülümseyerek odadan çıkıp İchisuke'nin istedikleri alarak geri odaya geldi ve suyla asprini eline tutuşturdu.Sonra köşeye oturdu.İchisuke'nin garip bakışlarını farkedince;
-Ne?...Hemşirelik yapmamı beklemiyorsun değilmi?
diye sordu İchisuke'ye...
out:Nalat 5 satır kuralı!-_-"
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard
Yume Sakura

Gerçek Adınız : Özge

Kişi sayfası
Karakter Adı: Yume Sakura
Tür: Vaizard
Rp Yaşı: 21

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:02 am

daheyt! 5. satır kuralına uy admin <.<
https://soul-society.yetkin-forum.com
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:06 am

İchisuke bir düşündü sonra içinden bari teşekkür ediceğime değsin dedi ve biraz abartarak.
Ah! tekrar başıma ağrı girdi uff!
Dedi ve aspirini Keiko'nun yedirmesini bekler gibi baktı. Ve muzipçe içinden güldü. Nede olsa sonunda teşekkürümü edicem bari hak etsin dedi içinden. Keiko'nun fiziğini iyice süzdü.
Off! Başım ağrıyo keşke güzel bir hemşire şu aspirini bana yedirse.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:17 am

Keiko tip tip baktı İchisuke'ye.Tek kaşını kaldırdı ve hayıflanarak ayağa kalktı.Elinden asprini alıp ağzına tıkıştırırken;
-Demek...O kadar başın ağrıyorki,bir ağzının yolunu tutturup,yutamıyorsun şu ilacı...
diyerek suyunuda içmesine yardım etti.Sonra bardağı kenara koyarak kollarını kavuşturdu ve demin oturduğu yere yine oturarak dizlerini kendine doğru çekti...

out:Lan son satırı yazana kadar anam ağladı!...5 satır ne yaO.o
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard
Yume Sakura

Gerçek Adınız : Özge

Kişi sayfası
Karakter Adı: Yume Sakura
Tür: Vaizard
Rp Yaşı: 21

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:18 am

det! yazıcan dedim mi yazıcan 0.o kızım adminsin biraz örnek ol çocuklara Razz
https://soul-society.yetkin-forum.com
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:27 am

İlacı içtikten sonra bayağa bi yüz yüze bakıştılar sonra ichisuke dayanamıyıp.
Sana çok önemli bişey dicem bir gelir misin?
(Keiko geldikten sonra) Yaklaş yaklaş.
der.
Ve keiko yaklaşınca dudağına bir öpücük kondurur. Bundan Keiko'nun hoşlanıp hoşlanmıcağını bilemez. Bunu yapmasının sebebi hep dayanamaması hemde hasta olduğu için keiko ona bişey yapmaz diye güvenmesi ve Keiko'nun gözlerinin içine bakar.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:37 am

out:Yukarda yazdığını sonradan gördüm^^ kızım anam ağlıo ama yazıorum...-_-
Zorlada olsa...Bir mesajda yazmadım sadece bu evde...Oda yazıcak birşey yoktuO.oxD

in:
Keiko bir süre ifadesiz,sadece gözlerini büyüterek İchisuke'ye baktı.Sonra ifadesizce geri çekilerek kollarını kavuşturdu.Hasta birine vurmak istemiyordu.Gözlerini hafifçe devirdi ve arkasını dönerek deminki yerine oturdu.Uzun süren bir sessizlik sonunda Keiko rahatsız olmuştu.O sırada köşedeki bardak çarptı gözüne.Onuda alıp odadan çıkıyorduki kapının eşiğinde durdu ve arkasını dönmeden;
-Birdaha böyle birşey yapacaksan...
diyerek biran duraksadı...Sonra devam etti.
-Eğer yapacaksan böyle küçük oyunlar oynama...Direk bana söyle...Belki iyi bir günümde olurum ve...
devamını getirmeden odadan çıktı.Bardağı bırakarak tekrar odaya girdi...
out:oldumu özgexD
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:41 am

İchisuke büyümüş gözlere baktı ve Keiko'nun oturduğunu gördü onun düşünce yağmuruna tutulduğunu anladı acaba ne düşünüyordu beni dövmek mi? dışarı mı atmak? sonra Keiko kalktı ve bardağı aldı tam giderken Keiko'nun durduğunu gördü ve Keiko'nun dediğine şaşırdı sonra Keiko'nun çıkışını ve odaya gelişini izledi Keiko'ya ne diceğini bilimiyordu. Sonra yine gözleri kapanmaya başladı ve uykuya dalmıştı bile.
Victor Grell

Victor Grell

Gerçek Adınız : Doctor...But Doctor Who? xD

Kişi sayfası
Karakter Adı: Victor Grell
Tür: Shinigami
Rp Yaşı: 17

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 10:14 am

Out:Hahahahhahaha demedimmmi ben bu işin sonu mutlaka yatakta biter  diye
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 1:27 pm

Out:DemedinXD
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:49 pm

out:-_-"
in:
Keiko ilk daha demin ne dediğini düşündü... Tamam,saçmalamış olabilirim... diye düşündü biran. Sonra İchisuke'nin çoktan uykuya daldığını farketti. Sonra kendiside kafasını duvara yaslayıp ayaklarını uzatarak gözlerini kapattı... Birsüre sonra uykuya dalmıştı... Uyandığında boynu feci bir şekilde ağrıyordu. İçinden lanet okuyarak dışarı çıktı.İchisuke hala uyuyordu...Canı sıkılmıştı,yapacak hiçbirşey yoktu...Acaba dünyaya gidebilir miyim? diye düşündü birara...Sonra tekrar içeri geçerek İchisuke'yi kontrol etti.Hala uyuyordu(-_-")...
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 12:52 am

İchisuke gözlerini açtı ve bir an için herşey beyninden uçtu sonra yataktan fırladı ve kapıya doğru koştu. Keiko'yu gördü ve
Pardon işim var. diyerek yanından geçti ve evin tüm odalarına baktı ve kapı seslerini duyabiliyordu anca Keiko ve sonra İchisuke'nin sesi "oh! sonunda buldum!" Sonra gelen seslerde "pıırt! zoorrrtt!" ve en son sifon sesi "fısshh!" İchisuke Keiko'nun yanına giderkende "Oh! be rahatladım!" dedi sonra Keiko'ya
Pardon.dedi.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 1:04 am

Keiko tip tip İchisuke'ye baktı.Sonra elini sallayarak;
-Herneyse...Bu umurumda değil..
diyerek arkasını döndü ve ilerledi.Biraz sonra geri döndü.İki kase miso çorbası getirmişti.Birini uzatarak;
-Al...
dedi ve kendisininkini içmeye başladı...
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 1:08 am

İchisuke yine yakınlaşmak için bişeyler düşündü çorbayı yerken cidden iğrenç bir çorba hakkını vermeliyim diye içinden geçirdi.
Şey sen çorba yapmayı nerede öğrendin?
Gözlerini devirdi ve devam etti.
Zorluyarakta olsaGüzel olmuş ama seni daha güzel yemek yapan bir yere götüreceğim hemde hesap benden hadi gidelim.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 1:13 am

Keiko İchisuke'ye baktı...
-Beğenmedin değil mi?..
diye sordu.Sonra tekrar dönerek çorbasından içmeye devam etti ve;
-Çölün ortasında taze miso bulmak zor oluyor tabii...Genelde kurumuş oluyorlar...Bunlarıda bir Arrancar'dan çalmıştım...
dedi ve duraksadı;
-Oh,hayır...O ortaya o zamanlar taze sayılabilecek olan bir çuval misoyu koymuştu...Bende onu yenince misoyu ondan almıştım işte...
dedi ve iç geçirerek kaseyi bir kenara koydu ve ayağa kalktı;
-Hesabı senin ödemen şartıyla kabul...
dedi ve kapıyı açtı...
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:39 am

Devamı Merkezde!XD
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar
Keiko Hamasaki

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:40 am

Yaz o zaman-_-"
narutohell

narutohell

Kişi sayfası

Keiko Hamasaki Empty
MesajKonu: Geri: Keiko Hamasaki   Keiko Hamasaki Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:43 am

Out:Yazdım XD baksanaXD

Keiko Hamasaki
1 sayfadaki 1 sayfası