Bleacher RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleacher RPG

En gelişmiş Bleach Rp sitesi!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~Medjerda~

4 posters
YazarMesaj
Colonello
Bounto
Bounto
Colonello

Kişi sayfası
Karakter Adı: Colonello
Tür: Bounto
Rp Yaşı:

~Medjerda~ Empty
MesajKonu: ~Medjerda~   ~Medjerda~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 6:28 pm

Beyaz boş bir oda,bir yatak ve yanındaki ayaklıga baglı bir serum...Gözlerimi açtığımda bir hastane odasındaydım kolumda bir bir serum baglıydı,kolum ise yattıgım yere.Olanlara bir anlam veremiyordum...Neden burdaydım... Ne yapıyordum burada...Dışarı baktım pencereden.Pek bir sey gözükmüyordu ama agaçların bollugundan sehir merkezi olmadıgını tahmin ediyordum.Hastanenin bahçesi olma ihtimalide geldi aklıma.Herşeyden önce niçin yatagıma baglamıslardı beni.Madem ki bu kadar tehlikeliydim niçin öldürmemişlerdi beni...

Tüm bunlar kafamda yanıt ararken kapı açıldı.Gözlerimi aniden kapadım.Ayaklarımın Uyuşmasından uzun zamandır yattıgımı tahmin ediyordum.Baygın rolünü sürdürdüm.Ayak seslerinden iki kişi oldugunu düşündügüm kişiler içeri girmiş.Yaşamımın devam etmesi için tedaviyi sürdürüyorlardı.Şimdi ise ayak seslerine kendileri eşlik ediyorlardı.

Hemşire Kadın:Efendim neden bunu yapıyoruz_?_
Doktor Erkek:Çünkü yaşaması için
H:Okadar yaraya ragmen halen yaşaması onun "Bounto" oldugunun ispatı degilmidir_?_
E:Yinede iyileşmesine yardım etmeliyiz.Zaten yakında kendine gelir.Hayati bir tehlike kalmadı.
H:Bizler "Quincy"iz.Bu onu bizim düşmanımız yapmaz mı_?_İyileştikten sonra ne yapmayı planlıyorsunuz_?_
E:Yeter artık...Bu şavaş anlamsız neden birbirimizi öldürmemiz gerekiyor.Kimse bunu bana açıklayamaz.Birilerinin ölümünü haklı çıkaracak hiç bir sebeb yoktur.Ne yapacagımızada sonra iyileştikten sonra düşünecegim.Şimdi gidebilirsiniz.

Kadın bundan sonra özür dileyerek odadan çıkmıştı.Bu konuşma aklımdaki soruları daha da arttırmıstı."Bounto".... "Quincy".... bu kelimeler aklımda yankılanıyordu ve her yankısında bir savaş sahnesi aklıma geliyordu.Kadın çıktıktan sonra doktor kendi tedavimi yapıyordu.

O'na güvenebilirmiydim bilmiyorum ama gözlerimi açtım.Doktor şaşırmıs ve paniklemişti.Perdeyi örttü ve kapıyı kapattı.Kapatmadan önce koridorda birileri varmı diyede kontrol etti."Doktor neler oluyor" dedim.Adam üstünden saşkınlıgını atamadan "Sessiz ol.Bizi duyarlarsa senin için hiç iyi olmaz "dedi.Sözünü bitirirken kendini toparlamıstı biraz olsun."Gitmelisin burası senin bulunacagın en kötü yerlerden biri "dedi."Bizler düşmanız ve sen bir düşman köyündesin buraya nerden ve niçin geldin kimse bilmiyor.Seni yaralı bir şekil hastanenin önünde buldum ve bu odaya getirdim burda oldugunu sadece 2 kişi biliyor ben ve bir hemşire.Ben barıştan yanayım bu yüzden senin iyileşmene yardım ettim ama burada daha fazla kalman senin iyiligine olmayacaktır."dedi.Ellerimdeki bağları çözdü.Son olarak "Gitmelisin" dedi.Ben ne yapacagımı bilmiyordum."Tamam gidecegim ama nasıl_?_Şuan nerdeyim,kimim hiç bir şey bilmiyorum.Lütfen bana yardım edin."dedim dogrulurken.Doktor elini çenesine götürdü ve "Burası küçük bir köydür.Hayat erken biter.Hava karardıgında ki yakında kararacak sokaklar bomboş olur.Bu köyün bir özelligi ise sana sıgınak olabilecek karanlık ormana çok yakın olmasıdır.Birazdan yola çıkarsın" dedi.Masadaki su matarasını bana verdi "Bu senin kuklan olabilir "dedi.Kuklanın ne oldugunu bilmiyordum ama kelime anlamı geregi ona hükmedebilecegimi düşündüm.

Doktor odadan cıkmıstı ve bir süre sonra elinde erzak pakedi ile geldi.Hava kararmıstı ve artık yola çıkabilirdim."Dikkatli ol"dedi ben giderken.Köyden orman gözüküyordu.Hızlıca ormana dogru yol aldım.Ormanda Bir dere veya gölet olmalıydı.Orada kuklamla iletişime daha rahat geçebilirdim.

Ormana girdikte sonra paketten yiyecekler yiyerek ilerledim.Karşıma bir dere ve ilerisinde bir şelale cıkmıştı.Şelalenin başında oturmak istedim ve o tarafa dogru ilerledim.Şelaleye vardıgımda küçük berrak bir göletle karşılastım.İçinde bir kız vardı.Çok güzel bir vucudu vardı ama aglıyordu.Böylesine bir güzelligi kim neden üzmüş olabilirdi.Bunları dusunurken beni görmesinden korktum ve geri çekildim.
Lal Mirch
Bounto
Bounto
Lal Mirch

Kişi sayfası
Karakter Adı: Lal Mirch
Rp Yaşı: 916-24 yaşında gözükmekte

~Medjerda~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Medjerda~   ~Medjerda~ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 2:57 pm

2 numaralı bountosun
Akhito 'Scout' Souichiro
Shinigami
Shinigami
Akhito 'Scout' Souichiro

Gerçek Adınız : Süley-Man Kenobi

Kişi sayfası
Karakter Adı: Akh,to Souichiro
Tür: Shinigami
Rp Yaşı: Görünen:26

~Medjerda~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Medjerda~   ~Medjerda~ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 3:11 pm

Renkler kötü...Yemekten kıl çıktı... XDXDXD
Lal Mirch
Bounto
Bounto
Lal Mirch

Kişi sayfası
Karakter Adı: Lal Mirch
Rp Yaşı: 916-24 yaşında gözükmekte

~Medjerda~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Medjerda~   ~Medjerda~ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 3:12 pm

Aaaaa xD ama sen çok yanlış yaptın şimdi akhito
HANİ RENK ADMİNİMİZ BİZİM
Simca
Arrancar
Arrancar
Simca

~Medjerda~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Medjerda~   ~Medjerda~ Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 3:14 pm

Off saçmalamayın!
Kurgun güzel, renklendirme yok ama olsun. betimlemelerin güzel. Olayın akıcılığı şahane xD Lal Mirch'in bounto takımında 2 numara'ymışsın..

~Medjerda~
1 sayfadaki 1 sayfası