Bleacher RPG

En gelişmiş Bleach Rp sitesi!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..

YazarMesaj
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Gerçek Adınız : Özge

Kişi sayfası
Karakter Adı: Yume Sakura
Tür: Vaizard
Rp Yaşı: 21

MesajKonu: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Paz Eyl. 13, 2009 9:14 pm

Yume sıkıcı bir hollow avından sonra tekrar gigai'na dönmüş ve şehir merkezinde dolaşmaya başlamıştı. Bir süre avmlerde turladıktan sonra havanın dondurucu soğuğuna aldırmadan bir sakura ağacının altındaki banka attı kendini. Bugün gerçekten yorulmuştu. Arkasına yaslandı ve hırkasının kapşonunu başına geçirip başını ağaca yasladı. Gözlerini kapattı ve düşünmeye başladı. Daha doğrusu; -her ne kadar kendisi istemese de - düşünceler beynine hücum etmeye başladı. Arrancarlar, espadalar, shinigamiler, vaizardlar, hollowlar, pluslar... Her şey.. Aklına gelmeyen tek şey geçmişiydi. Lanet olası karanlık geçmişi! Yumruğunu elinde olmadan sıkmıştı yine. Sinirleniyordu geçmişini her hatırlayamadığında.. Pişman olacağı şeyler yapmışsa bile, bilmek istiyordu.. Kendin hakkında hiç bir şey bilmemek o kadar kötüydü ki.. Kendini sürekli bir boşluk içinde hissediyordu. En basit bir "Kimim ben?" sorusunu bile cevaplayamıyordu.
Lanet olsun! diye mırıldandı olduğu yerde..
Kullanıcı profilini gör http://soul-society.yetkin-forum.com
Sora Takeuchi
Arrancar
Arrancar

Gerçek Adınız : B€rKc@n

Kişi sayfası
Karakter Adı: Sora Takeuchi
Tür: Arrancar
Rp Yaşı: 999 - Görünen: 20

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Paz Eyl. 13, 2009 9:31 pm

"Aah! Sadece sakuralar için bile dünyaya gelebilirim." Kimse duyamamıştı ama zaten kendi kendine konuşuyordu. Hueco Mundo'nun sıkıcılığından bir süre olsun uzak kalmak onun için hiç de kötü değildi. Aslında sadece sıkıldığı için shinigami aramaya gelmişti. Zorlukla edindiği gigaisiyle dolaşmayı sevmişti. Havanın dondurucu soğuğu artık yavaşça göğü kızıla boyayarak kaybolan güneşin de gidişiyle iyice artmıştı. Onunsa umrunda değildi. Üzerinde sadece bir yelek vardı ve buradaydı işte. Hollowlardan, arrancarlardan ve hatta kendisi gibi olan espadalardan uzak olmak onu rahatsız etmemişti. Ağaçların çekiciliğine dayanamıyordu. Sonunda kendini birinin altında oturur buldu. Birden ilginç bir reiatsu hissetti. İnsan değil, hollow değil, shinigami de değildi. Acaba Vaizard dediklerinden olabilir miydi? Onları duymuştu; yarı shinigami, yarı hollow. Kendisini hatırlatıyordu bu tanım. Farkları neydi? Sadece köken... Bunları düşünürken bir yandan da reiatsunun sahibini keşfetti. Çok değil, iki ya da üç ağaç ilerdeki banka kendini atmış oturuyordu. Belki de ona yaklaşmamalıydı. Vaizardların shinigamilerle ittifak yapmış olabileceklerini düşünüyordu. "Sakin ol Takeuchi, seni fark edip etmediğini bile bilmiyorsun." İçindeki ses bu kez haklıydı. Fark etse harekete geçerdi ya da bir şekilde kendini ele verirdi değil mi? En iyisi hiçbirşey yapmadan beklemekti.

Kullanıcı profilini gör
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Paz Eyl. 13, 2009 10:01 pm

Bir kaç dakika sonra yaklaşık 15 metre ilerisinde bir reiatsu sezdi. Biraz düşününce bunun bir arrancar reiatsusu olduğunu fark etti. Ancak bu kadar çok reiatsu.. Bir espada olabilir miydi? Evet.. Şu ana kadar gördüğü espadalardan çok daha güçlüydü. Biraz bekledi. Kendisine bir şey yapacağını sanmıyordu. Eğer yapacak olsaydı çoktan gigaiından çıkmış onunla çarpışıyor olurdu. Kapşonunu biraz geriye çekti ve tek gözünü açıp reiatsunun sahibine baktı. Kendisinden 3 bank ötede oturuyordu ve onu bekliyordu. Derin bir nefes aldı ve tekrar gözünü kapatıp kapşonunu ileriye çekti. Tür takıntısı yoktu Yume'nin.. Başkasına zarar verdiğini görmediği sürece kimseye bir şey yapmazdı. Ancak başkasına zarar veriyorsa da aradaki güç farkını önemsemez, hemen harekete geçerdi.
"Başkasına zarar verene, ben de zarar veririm.."
Felsefe olarak bunu edinmişti kendine.
Sora Takeuchi
Arrancar
Arrancar

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Paz Eyl. 13, 2009 10:19 pm

Sabır belki de bir erdemdi ama onda bulunmayanlardan. İlerideki vaizardın kendisini fark ettiğini anlamıştı. Sadece onun olduğu tarafta görülmek istemiyormuşçasına kapşonunu iyice ileri çekmişti. Sırtını dayadığı ağaçtan yavaşça kaldırdı ve ayağa kalktığında üstünü hafifçe sildi. Ağacın köklerinin arasına oturduğu için hafif bir toprak tabakası kalmıştı. Onu da birkaç vuruşla temizledikten sonra ilerlemeye başlamıştı bile. Neredeyse tam önüne gelecekken birkaç adım geride adımlarını yavaşlattı ve tam önünde durdu. Başını çevirmemişti ama onunla aynı hizada olduğunu biliyordu. Etrafta kimse yoktu. Soğuk insanları evlerine hapseden zalim bir lider gibiydi. Onlar dışında ıssız park, artık iyice sessizleşmeye başlamıştı. Ona dönmemişti ama yine de konuşmaya başlamıştı. "Sen de şu an evlerinde oturanlardan farklısın, değil mi?" Belki de ani bir giriş yapmıştı ama orada öylece durup sessizliğin hükümranlığına izin vermekten ve ortalıktaki gergin havayı daha da germekten iyiydi. Hem kim bilirdi, belki de Vaizardlar da Arrancarlar, hayır Espadalar gibi olabilirdiler. Onlarla ittifak bile sağlayabilirdi. Zaten artık ok yaydan fırlamıştı bir kere, shinigami çıkarsa savaşmaktan korkmasa da içinde garip bir his vardı. Karşısındakinin sıradan bir vaizard olmadığını hissediyordu. Reiatsusu tahminlerinin üstündeydi. Başını ona çevirerek son sözünü de ağzından çıkardı. "Vaizard."

Kullanıcı profilini gör
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Paz Eyl. 13, 2009 10:27 pm

"Sen de şu an evlerinde oturanlardan farklısın, değil mi?" Başka bir imkanı vardı sanki? Yüzündeki ifadesizliği hiç bozmadı ve sadece karşısındaki adamın ne yapacağını beklemeye başladı. "Vaizard." Bu sözü duyunca elinde olmadan gülümsemişti. Biraz sinsi bir gülümsemeye benziyordu ama öyle bir şey tabii ki de yoktu. Sinsi kişilerden nefret ederken, neden onlardan biri gibi olsun ki? "Fark etmene şaşırmadım.. " dedi ifadesiz bir tonla. Reiatsu miktarını şimdi daha iyi anlayabiliyordu. Kesinlikle bir espada olmalıydı."Espada." dedi ifadesiz bir tonla. Birbirleriyle oyun oynuyorlardı sanki.. Bacak bacak üstüne attı ve kapşonunu biraz geriye çekip tek gözünü açtı. Karşısındaki adam ona dönmemişti. Ne fark ederdi ki? Kişileri görünümlerine göre sorgulayan biri olmamıştı hiç. Olmayacaktı da..
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 2:01 am

Ayame dünyada dolaşırken ellerini ısıtmak için birbirine sürtüyor,sürekli üfleyip duruyordu...Yine Soul Society'den kaçmıştı,ama bu sefer yakalanmazdı...Bütün görevleri bitmişti,yakalansaydıda birşey olmazdı...Önemli olan kaptanlar toplantısında bu konunun gündeme gelmemesiydi.Kendini en yakındaki banka attı.Yanında oturan kızın reiatsusunu bir yerden tanıyordu,ama kapşonundan yüzünü göremiyordu...Kendi kulaklıklı beresini düzelterek parmak uçlarını hızlı hızlı yere vurdu birkaç kere.Hala ellerine üflemeye devam ediyordu.Elinde eldiven olmasına rağmen...
Kullanıcı profilini gör http://crazytown.yetkinforum.com/ giriosun ve üye oluosun!xDbakt
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 2:10 am

Hiç bir şey söylemeden yanına oturan kıza çevirdi yüzünü. Reiatsusunu tanıyordu sanki. Bilgi olarak değil de, sanki çok önceleri onu çok iyi tanıyormuş gibi. Gözlerini biraz kısmıştı ve ona bakarak hatırlamaya çalışıyordu. Dilinin ucundaydı derler ya hani.. Onun kim olduğu da öyleydi. Hafızasının son kırıntısına kadar düşünüyordu. Hem bu kadar yakın hem de bu kadar uzak olabilir miydi bir cevaba? Başı ağrımıştı doğrusu bu kadar düşününce. Elini başına götürdü ama gözlerini ayırmıyordu kızdan. Ah evet! Neden sadece sormuyordu ki?
Uhm..Seni tanıyor muyum?
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 2:23 am

Ayame Yume'ye gözlerini açarak baktı...Bir süre hiç tepki vermedi.Donup kalmış gibiydi.Sonra ağzını kocaman açarak işaret parmağını yanağına bastırarak diğer elini beline koydu ve;
-Aaaaaaaah...Hiçbir fikrim yok...
dedi.Sonra kıza doğru eğilerek aralarında 5 cm kalıcak kadar burnunun dibine yaklaşarak;
-Bende seni tanıyor gibiyim ama...
diyerek şüpheli şüpheli baktı kıza...
Kullanıcı profilini gör http://crazytown.yetkinforum.com/ giriosun ve üye oluosun!xDbakt
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 2:39 am

Bu kızın bakışlarından korkmuyordu ama korkması gerekiyormuş gibi hissediyordu. Bu kıza garip bir şekilde yakınlık duyuyordu. Sanki kanı çekiyordu onu. Kızdan bir anda uzaklaştı. Bu sırada kızın geçmişiyle ilgili bir şey bilebileceğini düşündü. Heyecanlandı ve kızın ellerini tuttu. Gözlerinin içine bakarak konuşmaya başladı.
H-Hey! Geçmişim hakkında bir şey biliyor musun? Yani her ne olduysa.. O şeyden önce.. Kimdim ben? Ne oldu? Beni nereden tanıyorsun?
Sorular fazlaydı, ama tüm sorular tek cevaba bağlanıyordu. Kendi geçmişi.. Eğer bu kız Yume'nin geçmişi hakkında bir şey biliyorsa, bunu ne olursa olsun öğrenmeliydi.
Sora Takeuchi
Arrancar
Arrancar

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 11:17 am

"Lanet olsun, bir shinigami!" Kendi kendine konuşuyordu yine. Bu Reiatsu tipi... hiçbir şekilde yanılıyor olamazdı. Karşısındaki kaptan seviyesi bir shinigami olmalııydı. Konuşmaları pek de önceden belirlenmiş bir buluşma gibi değil de, birbirini tanımayan birilerininki gibiydi. Yine de sakin olmalıydı. Vaizard ona zarar verecekmiş gibi konuşmamıştı. Yine de shinigamiye karşı hiçbir şey belli etmemeliydi. Reiatsusunu gizlemeye gerek yoktu, zaten artık çoktan fark etmiş olmalıydı. "Aslında senin seviyende olup da bir Vaizard olan sadece bir shinigami duydum..." Bu sefer kıza tamamen dönmüş bir şekilde konuşuyordu. Bu seviyede reiatsu nadir görülen birşeydi. Bu seviyede reiatsusu olup da ortadan kaybolan bir kaptan duymuştu. Adı neydi onun? Aklına gelen isimleri hızla taramaya başlamıştı. Ve bingo! Yume'ydi duyduğu isim Yume Sakura. "O shinigami eğer sensen adı Yume Sakura." Belki de gerçekten oydu ama eski bir 1. Gotei Kaptanı'nın Vaizard olması ve hatta karşısında duruyor olması. İşte bu bekleyeceği son şeylerden biriydi. yine de olmaya da bilirdi. Sadece çok çalışmış ve güçlerini geliştirmiş bir Vaizard da olabilirdi. Birkaç saniyelik sessizliği yine o bozmuştu. Bugün fazla konuşacağı tutmuş olmalıydı. "Ama anlarsın ya bu da bir tahmin." Artık diğer shinigamiyi unutmuştu. Sanki orada konuşan sadece kendileri vardı. Bir anda onun da orada olduğunu hatırladı. Ya konuşmalarını, reiatsusunu ve konuşma şeklini birleştirip onun bir Espada olduğunu fark etseydi. Yine de kavgayı ilk başlatan olmayacaktı. Buraya sadece canı sıkıldığı için gelmişti. Aslında dövüşmek de eğlenceli oluyordu ama bugünü sakince geçirmek istiyordu doğrusu.

Kullanıcı profilini gör
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 3:12 pm

Ayame biran azönce konuşan kişiyi süzdü.Reiatsusu çok farklıydı....Yani,ne normal bir insan reiatsusuna,nede bir shinigami'ninkine benziyordu...Ne olduğunu anlayınca biran gigai'sinden çıkmayı düşündü,ama demin söyledikleri...Hayır...Olabilir miydi?...Bu reiatsuyu çok uzun zamandır hiç hissetmemiş olmasına rağmen ona o kadar tanıdık geliyorduki...Kızın omuzlarından hızlıca tutup kendine çevirdi.

-Adın ne?

diye sordu.Kız biraz şaşırmıştı bu tepkiye,ama Ayame'nin şuanda umrunda olan tek şey onun "gerçekte" kim olduğuydu...Ve şurdaki çocuğun...Biran ona doğru baktı,şüpheli bir şekilde süzdü onu.Sonra kıza dönerek kapşonunu çıkardı.Gözlerinin içine baktı,geçmişini neden kendisine soruyorduki?...

-Geçmişini,neden bana soruyorsun?...

diye sordu kıza...Tanrım!Neler döndüğünü anlamaya çalışırken kızın bu sorularıyla ne demeye çalıştığını düşünüyordu...Ayrıca tek şeyde bu değildi,diğerininde bu işle bir ilgisi olup olmadığını anlamaya çalıştı...Reiatsusu bir hollowunkinden güçlüydü...Bir arrancar
olmalıydı...Hayır!Normal bir Arrancar'ınkindende fazlaydı...Espada olmalıydı...Peki eğer Espada'ysa neden kendisinin reiatsusunu hissedince hiçbirşey yapmamıştı?...Ayağa kalkarak Espada'ya iyice yaklaşarak elini omuz hizasında tutup iaret parmağıyla onu işaret ederek gözlerini kıstı ve başını yana doğru eğdi...

-Neler oldu burada?...

diye sordu şüpheli bir ses tonuyla...Aynı zamanda çokta ciddi çıkıyordu sesi...Ama kendisi o kadarda ciddi değildi...Hiç öyle bir insan olamamıştı zaten...Çocuksu tavırları çoktu,inatçılığından tutun uyurken bile tüm davranışları öyleydi...Biran duraksayarak gözlerini açtı...Bunları düşünmenin sırası değildi.Tekrar gözlerini kısarak başını eğdi(yana dooğruxD)ve işaret parmağıyla espada'nın kolunu dürterek;

-Cevap ver...

dedi...Dudaklarını bir çocuğunki gibi büzmüştü...

(outr:büzmek!alt dudağı öne çıkartmak değil...şüpheli bir durumdayız...lütfen...xD...)
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 4:45 pm

Burada neler döndüğünü anlamıyordu. Ama o kız geçmişini biliyorsa bunu ne pahasına olursa olsun öğrenmeliydi. Ayağa kalktı ve kızın omuzlarını tuttu. Tekrar gözlerinin içine baktı.
Bak..Ben Yume Sakura..Daha doğrusu.. Bana Yume Sakura olduğumu söylediler. Geçmişimi hatırlamıyorum! Eğer benim hakkımda bir şey biliyorsan... Lütfen söyle..
Evet, belki de şu anda hiç tanımadığı birine yalvarıyordu.. Ama bu, içindeki boşluktan kurtulmasına yarayacaksa hiç umurunda değildi.
Bak..Hatırladığım kadarıyla.. Rukongai'da bir yerde uyandım. Bir kaç hafta sonra shinigami akademisine girdim. Kısa sürede sınıfları atlayıp shinigami oldum. Uhm..Ardından da 12. takımın teğmeni ve bir kaç yıl sonra da Gotei 1 Kaptanı oldum. Her neyse.. 12. Takımı denetlerken bir kaza geçirdim ve ruhum bir hollowun ruhuyla.. Birleşti.. Ben de hollow beni ele geçirdiğinde birilerine zarar vermemek için dünyaya kaçtım ve yıllarca bir fabrikada kalıp bu hollowu bastırdım. Merak etme..Şu anda tamamiyle benim kontrolüm altında.. Ama benim için önemli olan bu değil.. Benim için önemli olan, rukongai'da uyanmadan önceki hayatım.. Eğer biliyorsan, yalvarırım söyle..
Sora Takeuchi
Arrancar
Arrancar

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 7:25 pm

"Tabii ki biliyor o senin kardeşin Ayame." Soğuk ve emin bir sesle. Bazı shinigamilerin kimliklerini ve görüntülerini biliyordu ve kısa sürede hatırlama gibi bir özelliği vardı. Karşısında durup ondan hesap soran shinigamiye aldırmaz bir tavırla doğrudan Yume'yle konuşuyordu. Belki de fazla şey biliyordu ama, bilgi paylaştıkça artar düşüncesinin yaşayan hali gibiydi. Sonra birdenbire aralarında belirip soruyu sormuşçasına Ayame'ye çevirdi bakışlarını. "Hiçbirşey olmadı, sadece birbirimizin kimliklerini bildiğimizi fark ettik." Şimdiye kadar içinde tuttuğu reiatsusunun büyük bölümünü etrafta kimse olmadığı için serbest bırakmıştı. İsteyerek yapmaktan çok refleks gibi olmuştu bu. Başındaki yüzünü büyük ölçüde kapatan şapkayı çıkarttı. Eğer dövüşeceklerse rakibinin yüzünü görmesini isterdi. Her zamanki umursamaz ses tonu hiç değişmiyordu. Sessizliği bozan kimse yoktu şimdi. Güneş artık tamamen kaybolmuş, yalnızca birkaç dakika daha sürecek olan kızıllık havaya hükmediyordu yine de. Sessizlik bu kez arkadaş olarak huzur değil gerginlik getirmişti. Ortamın gitgide gerildiği belliydi. Saldırı karşısında durabilmek için tetikte bekleyen bir kaplan gibiydi şu an. En küçük tehditte gigaisinden çıkıp karşılık vermeye hazırdı. Kim bilebilirdi ki, belki de çıkmasına gerek bile olmayacaktı. Sadece gerginliğe rağmen yüzüne yerleştirdiği o gülümsemeyi tekrar şapkasının ardında gizleyerek bu sessiz bekleyişin ne zaman biteceğini merak ediyordu.

Kullanıcı profilini gör
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Ptsi Eyl. 14, 2009 8:29 pm

Gözleri bir anda büyümüştü Yume'nin. Dili tutulmuştu sanki.. Hiç bir şey söyleyemiyordu. Uzun süren huzursuz sessizliğin ardından sonunda konuşabildi. "Ka-Kardeşim mi?" Bir kardeşi mi vardı yani? Ne zamandan beri? Peki anne veya babası? Yani bir ailesi vardı? En azından onu hatırlayacak birileri. Yüzünde şaşkın bir gülümseme oluşmuştu. Tekrar gözlerini Ayame'ye çevirdi. Demek kardeşinin adı Ayame'ydi. Gözleri tekrar Sora'ya döndü ardından. Bir yabancı kendi hakkında bu kadar şeyi nasıl biliyordu? Bundan önemlisi, bir espada bile bu kadar şey biliyorsa, shinigamiler-en azından kaptanlar- hayli hayli biliyordur. Neden ona daha önceden söylemediler? Neyse.. Önemli olan bu değildi. Sadece geçmişini öğrenmek bile ona yeterken, kardeşini bulmuştu! Öz kardeşi.. Kendini tutamadı ve bir anda Ayame'ye sarıldı. Bu duygu.. İnanılmazdı.. İçinde bir sevgi dalgası oluşmuştu. Gözlerinde biriken yaşların akmasına izin verdi bu sefer. Sonra hemen yanında bir espada olduğu aklına geldi ve ağlamayı bırakın kendini toplardı. Bir kaç kez öksürdükten sonra iyice kendini toparlamıştı. "Peki.. Başka biri var mı? Yani.. Annem veya babam.."
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Salı Eyl. 15, 2009 12:43 am

Ayame şaşkınlığını üstünden atamamıştı,ama büyük bir sevinç içerisindeydi...Kafasını eğerek işaret parmağını baş hizasına getirdi ve;
-Eheheh...Aslında bir ablam daha var...

diyerek kıkırdadı.Sonra Sora'ya döndü ve(sokka mode on Wink -onun gibi yanixD-)Derin bir nefes alarak tekrar burnunun dibine kadar girdi ve;
-Sen-Nereden-Biliyorsun-Bunları?...diye sordu.Sonra bir elini beline koyarak diğeriyle sorayı işaret ederek;
-Doğru söyle,kim bilgi sızdırıyor?...

diye sordu.Sonra tekrar Yume'ye döndü...
-Senin bir espadayla ne işin var?...
dedi ellerini beline koyup gözlerini kısarak yume'ye bakıp...Sonra ellerini havaya kaldırdı ve;
-Bu sorularıma bir cevap bekliyorummmm!...
diye bağırdı.Bazı insanların ona deliymiş gibi bakmasına aldırmıyordu,sadece gözlerini kısarak tehditkar bir şekilde bakıyordu kendisine bakanlara...Sonra kollarını kavuşturarak bir Yume'ye, bir Sora'ya bakıp durdu.Sonra derin bir "Huuuuhhh" çekti aşağa doğru bakarak...
-Evet?...
dedi ayağını yere vurarak...
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Salı Eyl. 15, 2009 2:16 am

"Uhm..Pekala..Kardeşimsin, bir shinigamisin, ben de eskiden sihingamiydim ama.. Artık bir tür takıntım yok.. Yani bu adam benim karşımda birine zarar vermediği sürece ona bir şey yapmam, yapamam.." dedi kendinden emin bir şekilde. Yume'nin başkalarının düşüncelerine saygı gösterdiği gibi, başkaları da onun düşüncelerine saygı göstermek zorundaydı. "Ayrıca henüz doğru düzgün tanışmadık bile" dedi garip bir tavırla. Bir süre hem Sora'yı hem de Ayame'yi süzdü. Kaşlarını biraz yukarıya kaldırmış ve zor fark edebilinecek şekilde çatmıştı. Gözleri biraz asi bir tavır koyuyordu ortaya. Ağzı kapalı ve biraz orantısız bir ters "u" şeklindeydi.
Keiko Hamasaki
Arrancar
Arrancar

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Salı Eyl. 15, 2009 2:36 am

Ayame kollarını kavuşturarak alt dudağını öne çıkardı ve gözlerini yumarak kafasını Yume'ye yaklaştırdı ve;
-Sana inanmalımıyım...
diye sordu...
(Şu moddaxD
Spoiler:

Sonra(sokka tarzı) derin bir nefes aldı kollarını sallayarak ve;
-Pekala...Gözüm üzerinde ama...
dedi alt dudağını öne çıkararak Sora'ya...
Kullanıcı profilini gör
narutohell

Gerçek Adınız : Uğurcan

Kişi sayfası
Karakter Adı: Uchiha İchisuke
Rp Yaşı: 16

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Salı Eyl. 15, 2009 2:44 am

Out:Muhahaha yanlış karakterle yazmışsın ırmakxD hehe
Kullanıcı profilini gör http://narutohell.webs.com
Sora Takeuchi
Arrancar
Arrancar

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Salı Eyl. 15, 2009 12:31 pm

"Bunları nereden bildiğime gelince, arrancarlardan böyle bir düzenlilik beklemeyebilirsiniz ama dövüştüğümüz herkesin kaydını tutarız. Seni bu şekilde biliyorum." İki kardeş gözleri önünde birbirini bulmuştu. O ya da bu şekilde bir faydası olmuş gibiydi. Bir shinigamiye istemese bile yardım etmek... Böyle birşey yapacağını asla tahmin edemezdi. Espadaların arasında rakiplerini en iyi tanıyan olmak için o kayıtların arasında geçirdiği saatleri hatırladı. Yine de pek rahatsız olmamıştı. Her zamanki gibi hafif bir gülümseme vardı yüzünde. Şapkası engelliyordu görünmesini ama o gülümseme oradaydı. Artık orada kalması için pek bir neden göremiyordu. Shinigamiler ve espadalar uzun süre savaşmadan yan yana duramazdı zaten. Ayakları yavaşça adımlamaya başlamıştı bile. "Bu arada Vaizard, unutma biz birbirine en yakın iki türüz. Bu ayrımı kaldırmaya da en yakınız." Yoluna devam ederken söylemişti bunları. Shinigami ve hollow ayrımı uzun zamandır iki tarafın da kayıplar vermesine neden olmuştu. Arrancarlar ve Vaizardlara gelince, kökenleri hariç neredeyse aynı olan bu iki tür, belki de bu savaşa bir son bile verebilirdi.

Kullanıcı profilini gör
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Salı Eyl. 15, 2009 5:29 pm

out:İki karakterinde benim olduğu biliniyor nasıl olsa sorun olmaz sanırım Embarassed
in:
Espada'nın söylediklerinden sonra gözleri büyümüştü Ayame'nin.Yume'yi bırakarak Espada'nın arkasından koştu ve kolundan tutarak kendinke çevirdi...
-Buda ne demek oluyor?...Vaizard'larla işbirliği yapmak istiyor olamazsın...Sonuçta onlar ilk olarak shinigamilerdir...Hem hollow u bilerek kaçırtmıyorlar herhalde içlerine...İstemeyerek olan birşey bu...Ama özlerinde shinigamilerdir...
dedi ve şapkasının ardından gözlerine bakmak için eğildi...Sonra "tısch.." layarak sırıttı ve tekrar doğrulup kollarını kavuşturdu...
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Salı Eyl. 15, 2009 10:27 pm

Şaşkın şaşkın bir kardeşine bir de Espada'ya bakıyordu. Espada'nın ne demek istediğini o sırada düşünemiyordu. Aklında sadece geçmişiyle ilgili teoriler vardı. Onun dediğini ise sonradan düşünecekti. Tekrar gözlerini Ayame'ye çevirdi. Onun kolundan çekip banka oturttu ve ardından da kendi oturdu. Gözleri parlıyordu Yume'nin. Bir kardeşi vardı demek.."Peki..Peki senden başka kimsem var mı? Ailem var mı?" diye sordu sakin bir ton vermeye çalıştığı sesiyle. Bu sırada gözü tekrar Sora'ya takıldı. Cidden ne demek istemişti o? Bir vaizardla işbirliği yapmak mı istiyordu? Evet doğru kendisi türlere göre değerlendirmiyordu kişileri ama peki ya o? Bu kadar cesareti nereden bulmuştu? Aslında kendisi de bu savaşı bitirmek istiyordu, ama ruhlara aç hollowlar dünyada korku saldığı sürece bu asla mümkün olmayacaktı. İki türden biri yok olmadığı sürece bu savaş bitmeyecek gibi görünüyordu. Peki ya shinigamiler kaybederse? Ya daha var olduğundan emin olmadığı ailesi ölürse? Ya Ayame'ye bir şey olursa? Onu henüz bulmuşken yine kaybedemezdi. Ayame'nin ellerini biraz daha sıktı, sanki onun gitmesini engellemeye çalışırcasına..
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Çarş. Eyl. 16, 2009 12:31 am

Ayame'nin gözleri Espada'ya takılmıştı.İçgüdüsel olarak kendini tutamıyordu.Yume'nin tuttuğu elinde yumruklarını sıkmıştı.Yume'ye döndü.Kafsındaki bereyle tam bir çocuğa benziyordu ama yüzündeki ifade daha farklıydı;
-Senin bir espada'yla ne işin olabilir?
diye sordu Yume'ye.Bunu yüksek sesle söylemişti,çünkü ablasıyla bir espadanın ortak olmayacağını düünüyordu.Olamazlardı.Shinigami kökenliydi sonuçta vaizardlarda...böyle birşeyi yapmazlardı...Seiretei'yi yüz üstü bırakamazlar,zaten kendi istekleriyle ayrılmıyorlardı onlarda...Bu düşüncelerle iyice kaşları çatıldı...
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Kişi sayfası

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Çarş. Eyl. 16, 2009 1:07 am

"Ah hadi ama.. Daha doğru düzgün tanışmadık bile diyorum!!" dedi yarım ağızla. "Ayrıca şu anda bundan değil, geçmişimden bahsetmek istiyorum. Daha doğrusu bahsetmeni.. Garip bir soru olacak ama.. Ben kimim? Ailem var mı?" dedi çocuksu bir tavırla. Kendisini, henüz yeni tanıştığı kardeşinden öğrenecek olması biraz garipti evet.. Ama yine de güzeldi.. Her şeyden daha güzeldi. Bir kardeşinin olması bile.. BU hayatta yapayalnız olmadığını bilmek bile. Daha Ayame ağzını açamadan birden ona sarıldı yine. Bu duygu paha biçilemezdi! Ona sürekli böyle sarılmak istiyordu. "Bana sizden bahsetmeyen kaptanların hepsinin k*çı ayağımla buluşacak!!"(Red 4 eva xD ) dedi titreyen bir sesle.
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Çarş. Eyl. 16, 2009 2:00 am

out:bana sarılmak paha biçilemezxD Red forever "1"xDOh,dumbassxD
in:
Ayame gülümsedi.Espada'da oradaydı.Ama zaten bu onları biliyor olmalıydı.
-Ben onun kadar herşeyi takip etmiyorum...Ama durum kısaca şöyle...
dedi baygın baygın bakarak(sokka mode onxD)...İşaret parmağını kaldırarak Yume'nin gözüne gözüne soktu ve;
-Bak şimdi...Ben ailenin en küçüğüyüm..Benden önce bir ablam daha var...Yani 3 kardeşiz...Buraya kadar anladınmı?diye sordu Yume'ye sanki karşısında bir ocuk varmışta ona yavaş yavaş 1'den 10'a kadar saymayı öğretiyormuş gibi.Yume'nin baygın bakışlarını görünce anladığını anladı.Sonra sevindi tabii.Yumede olnun sevinmesine sevindi..(vs...vs...konuyu saptırmayalımxD)Sonra devam etti Ayame..
-Maalesef annemle babamı kaybettik,sonra sen 1. gotei taichousu olduğun dönemlerde ortadan kayboldun...Sonra diğer ablam Tatsumi kendini geliştirince o geçti gotei'nin başına...Sonra...Eh o zamanlar ben büyümüştüm tabii..İlk fuku asistanlığa yükselince beni birliğe aldılar...Daha sonra fukutaichouluğa yükseldim,ardındanda taichou oldummmmmm...
dedi ve gülümsedi.Sonra konuyu saptırdığını anlayınca;
-Ah,afedersin..
diyip kıkırdayarak;
-Herneyse...senin rolün daha başlamadı...Hala arkadasın,sahnede şuan biz varız...Tabi sen arkada kendi repliklerini okuyorsun,o ayrı ama seireitei'den duyulmuyor tabii...Sen gittiğinde bayağı üzüldük,sonra öğrendik ne luğunu,bize anlattılar...Gerçi ilk bana anlatmamışlardı...Neymiş,üçükmüşüm...Hadi ordan,pis serseriler...
Sonra kendini topladı ve;
-Herneyse,tabii ben kapıyı dinldim,ama Tatsumi kapıyı tam kapatamadıından yere çakıldım..Hemen kendimi toparlayarak herşeyi duyduğum söyledim,o zaman anlattılar...-kıkırdama-...Sonra çok geçmeden babam öldü,o ölnce aile'nin başında büyük bir tek annem kaldıEh,sen bu sıralar hala yoksun...-kollarını kavuşturma-...Sonr annemde ölünce birimizin evlenmesi gerekti,ki sen kaçtığından kurtuldun,ama sonra ablam 1. gotei taichousu olunca urum değşti,bende paçayı kurtarmak için kendimi geliştirdim...Buraya gelirkende...Uhhm...Seireitei'den kaçtım...Ah,ama tmelli değil,Yani,iş iş iş...Canım sıkıldı,hem burda...İstediğim kadar lazanya ve patlamış mısır bulabiliyorum...Shinigamilerde damak zevki kalmamış artık...Yeni tatları denemek için böyle kaçıyorum...Hem sake'de veriyorlar...
diyerek güldü...Ablasının bakışlarından çekinerek;
-Küçük boy ama...
hala kötü bakışlara mağruz kalınca,
-Biliyormusun,zaten içemiyorum...Boğazımı yakıyor...Hem,hem...Tadı iğğğrenç zatennn...Cidden,bir kere aldığımda şey oldu...İçinden böcek çıktı!Iıııığ...Zaten sonra ne zaman alsam hep içine baktım...Ama tabiiki içmedim...HEP GERİ İADE ETTİMMMM...
Dedi amasumca gülümseyerek...Sonra kandıramadığını anlayınca;
-Amaan bee...Orda Tatsumi,burdada sen...Ben ne halt edeceğim şimdi...Hayır yani ne değişiyor ailenin küçüğü olunca...Taichou oldum hala içemiyorum...Ha tamam,üstün yeteneklerimden dolayı erken oldum ama,bu kadarda abartmayınız...Bu beyinde dönüp dolaşan milyarlarca fikri yatıştırmam gerek...
dedi ve herşeyi itiraf ettiğini düşünerek-sanarak- yalancıktan bir oh çekti.Sonra Espada'nında orada olduğunu farketti.
-Tanrım...O kadar bilgiyi hep bu yollamı öğrendin?...-Yume'ye dönerek- Sana kaç defa dedim,yabancılarla konuşma,reiatsuya göre adam yargılama,iyice bak,emin ol,sonra gerekeni yap diye...cık cık cık...
Yume'nin sert bakışlarına bakınca;
-Aman be....Sustum...Konuşmama izin yokki...Gerçekler...Bunları sana söyleyen olmuştur elbet...Ben annemin karnındayken sana söylenen lafları benimde duymam doğal değilmi?Herneyse...
espada'ya bakarak dil çıkardı.Heycanlanınca iyice çocuklaşıyordu.Yaşına göre bayağı çocukçaydı...
-Ne var?Bir taichou olmam dil çıkarmama engel değil...
dedi ve sırıttı pis pis...
-Teknik olarak bunları biliyor olamazsın...Anlattıklarımda dahil...Bilmiyordun değilmi...
diyerek elini salladı.Sonra espada'nın dibine girerek şüpheli bir şekilde baktı;
-Biliyor muydun?...
dedi çenesini tutarak...
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..   Çarş. Eyl. 16, 2009 2:15 am

waow bi role plaYİgtende uzun olmuşxD:P

Aslında hem zıt hem de aynı olan iki kişi..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EPİC NPC SİNİN,KRALİYET TAKILARI VE SİLAHLARININ TADINI ÇIKARIN =)
» vadimt2 7/24 gm online destegi olan guzel vps server kasilmak harikaaaa
» İstanbul'daki Önemli Mekanlar
» İsmail Türüt
» DNS değiştirme rehberi. Mahkeme yasağı olan sitelere sorunsuz bağlanın.