Bleacher RPG

En gelişmiş Bleach Rp sitesi!

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

"Lal Mirch"

YazarMesaj
Lal Mirch
Bounto
Bounto

Kişi sayfası
Karakter Adı: Lal Mirch
Tür: Bounto
Rp Yaşı: 916-24 yaşında gözükmekte

MesajKonu: "Lal Mirch"   Perş. Eyl. 10, 2009 10:57 pm

Bende Killerdaki rpmi koyayım
İçinde olduğum mafya patronuyla beraber bir depoya gelmiştik..Buraya bir para anlaşması için geldiğimiz söylenmişti.Her zamanki gibi olası bir duruma karşı benide yanlarında getirmişlerdi.Mafyamdaki tek şifacıydım.Ortalık çok karanlıktı.İçeri vuran ay ışığı etrafımızda uçuşan tozlara vuruyordu.Liderimiz karşımızda en önde duruyordu.Biz sadece onun arkasında konuşmaları dinliyorduk.Karşımızda en az 15 kişi duruyordu.Yüzlerini tam olarak göremiyordum ancak onların mafya olamayacak kadar küçük olduklarını söyleyebilirdim.Liderimiz konuşuyordu:
-Para nerede? dedi bağırarak.
Adam arabasına yönelerek büyük bir çanta çıkardı ve arabanın üstüne koyarak kapağını açtı.Lider:
-Burada bana vaad ettiğin para yok,diyerek bağırdı.
Adam hızlıca cebinden bir silah çıkararak liderin kafasına üç el ateş etti.Ortalık bir anda savaş alanına dönmüştü.O 15 kişiye bir anda 30 kişi daha eklenmişti.Bizim adamlarımız içlerindeki silahları çıkarıyorlardı.Herkeste en az 5 silah ve bu çatışmayı kurtaracak kadar çok mermi vardı.Bense sadece orada durabiliyordum.Arabanın altında girerek liderimizi arabanın altına çektim.Kalbi durmuştu.Artık onun için çok geçti.Soğukkanlılığımı korumak zorundaydım.Kimseye görünmemeye çalışıyordum.Adamlar zaten bu karanlıkta rastgele ateş ediyorlardı.Arabanın altından sürünerek çıktım ve içinden ilaçların ve diğer tüm aletlerimin bulunduğu çantayı aldım.Bizim tarafımızdaki kendini koruyamayan bir iki kişi vardı.Birisi ayağından yaralanmıştı.Şimdilik onun ayağını sardım.Bu kanamayı durduracaktı.Bu çatışmada onu ameliyat edemezdim sonuçta.Biraz daha sola giderek elinden vurulan adamın yanına gittim.Adam sol eliyle silah kullanıyordu.Sağ elini kullanmazsa daha kötü yaralanacaktı.Elini sıkıca sardım.Ancak bu çatışmadan sonra ona elinin kesilmesi gerektiğini söyleyemedim.Eli mosmor elmiş ve parmaklarının birkaçı parçalanmıştı.Üstüm başım kan ve toz içerisindeydi.Çatışmanın başında silahını bile çıkaramadan vurulan bir adam vardı.Onun için geç olduğunu düşünüyordum.Diğerlerine ulaşmaya çalışırken onun nefes aldığını farkettim.Ancak onu kurtaracak kadar vaktim yoktu.Üstünden geçerken bileğimi tuttu ve:
-Yaşamak istiyorum,dedi.Yüzünde yalvarırca bir ifade vardı.Ancak adam karnından vurulmuştu.Büyük bir ihtimal böbrekleri veya karaciğeri parçalanmıştı.Ne kadar uğraşsamda onu orada bırakamadım.Kenara çekerek bandajlarla onun belini sıkıca sardım.En azından kanamasının artmaması onun için iyi olurdu.Ama düşündüğüm şekilde kısa bir süre sonra ölecekti.Ona ağrı kesici vererek diğerlerini iyileştirmeye çalışıyordum.Tek şifacı bendim.Hayatımdaki en gergin andı bu.Eğer bana yardım edebilecek bir iki kişi olsaydı karnından vurulan adamın kurtulabileceğine emindim.Az evvel elini sardığım adam vurulmuştu.Nefes almamasından öldüğünü anlamıştım.Ayağını sardığım adamsa yerde can çekişiyordu.Diğer 30 kişiden sadece 10 veya daha azı hayattaydı.Bu çatışmanın nereye varacağını biliyordum.Ya en sona ben kalacaktım yada ölecektim.Onlara yetişmeye çalışıyordum.Karşıdaki çeteden 20 kişi civarında adam vardı.Üstümüze mermileri boşaltıyorlardı.Sağda duran araçlardan biri alev almıştı.Şimdi önceliğim bir iki kişiyide buradan alıp kaçmaktı.Araba patladığında burada ne kadar kişinin canlı kalacağını bilmiyordum.Koşarak diğerlerinin yanına gittim.Kapının yanında olan bizlerdik.Diğerlerini bırakmak zor olsada kurtarabildiğim kadar hayat kurtarmalıydım.Ordakilere kapıyı işaret ederek:
-Eğer eğilerek köşeden çıkarsak bizi farketmezler.Yakında alev alan araba patlyacak.O zaman burada kimse canlı kalamaz ,dedim.
Herkes planı onaylıyordu.Yanlarındaki otomatik tüfekleri arabalara doğru çevirerek kapıdan çıktık.Diğer arabalarda alev almıştı.Biz o depodan koşarak uzaklaşıyorduk.Adamlarda kaçmaya çalışıyordu.Birkaçını kapıdan gördük ancak arkamızı döndüğümüzde arabalar patladı ve çıkmaya çalışanlar kurtulamadılar.Sanırım bugün şans bizim yanımızdaydı.Sadece 6 kişiyi kurtarabilmiştim.Diğerleri o depoda can vermişti.Patlaanın etkisiyle kuma düşmüştük.Hafifçe başımı kaldırdım ve ayağa kalkarak diğerlerinide kaldırdım.Şimdi çöle benzeyen bir yerin ortasındaydık.Şehir girişine 6 kilometreden fazla vardı.Yürüyerek varabilinecek bir yoldu.Kurtardıklarım yaralanmayan kişilerdi.Onlara gülümseyerek:
-Şanslı gününüzdesiniz sizi serseriler,dedim.
Kullanıcı profilini gör
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: "Lal Mirch"   Perş. Eyl. 10, 2009 11:09 pm

Hmmm keşke renklerdirme yapsaydın bide daha karakterini oluşturmamışsın...Türün ne?Karakter tipin yani..
Kullanıcı profilini gör http://crazytown.yetkinforum.com/ giriosun ve üye oluosun!xDbakt
Ayame Sakura
Shinigami
Shinigami

Kişi sayfası
Karakter Adı:
Tür:
Rp Yaşı:

MesajKonu: Geri: "Lal Mirch"   Perş. Eyl. 10, 2009 11:14 pm

Ayrıca bunu harry potter rpsindede görmüştüm^^ tam puan almştın dmixD
Kullanıcı profilini gör http://crazytown.yetkinforum.com/ giriosun ve üye oluosun!xDbakt
Tatsumi Sakura
Shinigami
Shinigami

Gerçek Adınız : méRw€

Kişi sayfası
Karakter Adı: Tatsumi Sakura
Tür: Shinigami
Rp Yaşı: 21

MesajKonu: Geri: "Lal Mirch"   Perş. Eyl. 10, 2009 11:16 pm

Evet renklendırme yapmanda fayda vardı ve aralarda boşluklar bırakabılırdın sık olmuyucak şekilde..Ama kurgu ve betimleme gsl

Kullanıcı profilini gör
Yume Sakura
Vaizard
Vaizard

Gerçek Adınız : Özge

Kişi sayfası
Karakter Adı: Yume Sakura
Tür: Vaizard
Rp Yaşı: 21

MesajKonu: Geri: "Lal Mirch"   Perş. Eyl. 10, 2009 11:21 pm

Hmm.. Kurgun iyi sayılır. Rp akıcı olmuş ve imla hatalarına da rastlamadım. Bana bounto olmak istediğini söylemiştin. Fikrin değişmediyse onların liderisin Wink

not: rp hakkında yorum ve ardından rütbesini yazın yeter. Kilit.
Kullanıcı profilini gör http://soul-society.yetkin-forum.com
Sora Takeuchi
Arrancar
Arrancar

Gerçek Adınız : B€rKc@n

Kişi sayfası
Karakter Adı: Sora Takeuchi
Tür: Arrancar
Rp Yaşı: 999 - Görünen: 20

MesajKonu: Geri: "Lal Mirch"   Cuma Eyl. 11, 2009 10:13 am

Bu yorumu yapmamak için kendimi tutamadım.

Gerçekten rp konusunda iyi olabilirsin. Sana tavsiyem, renklendirme kullan ve konuşmaları "..." şeklinde ve yeni satıra geçmeden yaz. Betimlemelerde iyisin, yaptığında iyi yapıyorsun ama sayılarını biraz artırırsan rp kaliteni artırırsın.

Kullanıcı profilini gör

"Lal Mirch"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "yetkin-forum" adresimi "yetkinforum" şekline çevirmek?
» Logonun Yanına "Giriş Yap" Nasıl Yapılır?
» "Kimler Hatta?" Ora Nasil Flash Saat Koya Bilirim?
» "Servimg.com" a nasıl kayıt olunuyor?
» Mesajlardaki "Sabit" "İlan" yazıları hakkında??